Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Kajaki Roztocze, szukam organizatora ?

Kajaki Roztocze, szukam organizatora ?

Chciałbym wziąć swoją dziewczynę na spływ kajakowy po Tanwi i mam pytanie odnośnie tego czy jest to idealne miejsce dla osób, jakie nie dysponują kompletnie żadnego doświadczenia?

tomalix

Posty: 1

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

Oct714

Posty: 17

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

Kaazz

Posty: 10

 
Jeśli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na jakich będziesz mógł pływać.

matek562

Posty: 7

 
Oczywiście, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już wiele początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

raptofil

Posty: 17

 
Jeśli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł niezwykle przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, jaka organizuje rzeczywiście niezwykle idealne spływy kajakowe z jakich będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym przez tę firmę i dodatkowo będziesz świetnie się bawił na spływie.

Lupusx

Posty: 9

 
Niewątpliwie, iż na każdym spływie kajakowym pozyskasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz dostać stosowne przeszkolenie aby sobie poradzić.

Focuss3

Posty: 21

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda otrzymają one kamizelki ale jeżeli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

bartolini

Posty: 12

 
Rzeka Tanew jest bardzo atrakcyjna jeżeli chodzi o kajaki albowiem posiada śliczne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, że również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Pipek56

Posty: 11

 
Nie ulega wątpliwości warto posiadać umiejętność pływania na kajakach lecz jeśli takowej nie posiadasz to również nie utoniesz albowiem będziesz wyposażony podczas spływu w kamizelkę.

zenio30

Posty: 12