Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Jaki salon urody w Opolu

Jaki salon urody w Opolu

Cześć wszystkim! ;) Gdzie chodzicie drogie panie na manicure/pedicure? Szukam kogoś naprawdę dokładnego, kto mi nie spaskudzi paznokci. Po ostatnim gabinecie urody się trochę zraziłam. Optymalnie byłoby jakby salon był w Opolu gdzieś w centrum.

mew soncz7777

Posty: 3

 
Moja mama wiem że zaczęła gdzieś do kosmetyczki jeździć na zabiegi odmładzające ale gdzie dokładnie ona się umawia to będę musiała dopytać, bo nie pamiętam nazwy tego gabinetu.

szaro

Posty: 9

 
Dla mnie dużym problemem jest trądzik i przebarwienia skóry twarzy. Co myślicie na temat zabiegów poprawiających stan naskórka, które są według was najlepsze? Bo jak sobie przeglądam co oferują gabinety to jest tych różnych kuracji super dużo i każda niby najlepsza.

labuh

Posty: 8

 
Myślę, że gdzieś za 3-4 lata to będę stałą bywalczynią salonów urody bo jednak skóra na twarzy młodsza się nie robi, już jest sporo zmarszczek do wygładzenia zwłaszcza mimicznych ale jeszcze jakoś się bronię i nie umawiam się nigdzie na poprawki:)

Black_Riot

Posty: 4

 
Jak na razie raz byłam w salonie urody w życiu i to było na Staromiejskiej w Opolu, koleżanka mi ich poleciła. Na facebook.com/fashiononbeauty mają swoją ofertę opisaną. Ja się zdecydowałam na masaż kamieniami i naprawdę – relaks, odprężenie, mogłam się totalnie zresetować po całym dniu. Na pewno jeszcze tu wrócę.

001derma

Posty: 6

 
Dużo się ostatnio salonów urody różnej jakości w Opolu otworzyło, jak jeżdżę do pracy to mijam po drodze mega dużo szyldów właśnie takich gabinetów kosmetycznych itp.

marcinek

Posty: 5