Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Polcicie mi jakiś dobry serwis Apple?

Polcicie mi jakiś dobry serwis Apple?

Hej, co myślicie o naprawianiu iPhona po zalaniu? Ma to sens? Da się w ogóle odratować sprzęt po takim wypadku tak żeby działał identycznie dobrze jak przed zalaniem?! Młodszy brat wylał mineralkę na moją nową siódemkę...

TomekK

Posty: 1

 
Nigdy nie miałem lepszego fona niż iPhone, to jest zupełnie inny poziom techniki ;) Każdy kto kiedyś miał taki sprzęt w rękach wie o czym mówię, ale wiadomo nie jest to sprzęt niezniszczalny awarie się zdarzają...

TomekK

Posty: 15

 
Nie wiem gdzie takie rzeczy naprawiają, u mnie w Poznaniu był kiedyś dobry punkt gdzie robili Appla na fajnym poziomie ale go zamknęli jakiś czas temu i teraz to bym nikogo nie był w stanie polecić.

pawel253

Posty: 6

 
Dobrze oceniam serwis na ul. WP w Szczecinie (o ten mi chodzi – applemobile.pl). Szybka wymieniona na poczekaniu, niezła cena, bez jakiegoś czekania w długiej kolejce i marnowania czasu. Akurat do nich jeździłem z Szóstką, ale z tego co się dopytywałem to robią praktycznie każdy model.

andrzej99

Posty: 11

 
Trafić na dobrych serwisantów to jest niemałe wyzwanie u mnie w mieście to raczej nikogo takiego nie ma, są jakieś punkty naprawy w centrach handlowych co najwyżej ale tam bym appla nie zostawiał dla własnego dobra.

Justynka77

Posty: 13

 
Jakoś mi się awarie nie zdarzają, ale zawsze mam stracha że jak kładę iphona gdzieś na blacie, czy półce że spadnie,, albo że coś się na niego wyleje, jednak to nie jest sprzęt za sto złotych tylko sporo droższy.

johncena67

Posty: 15

 
Wiadomo jak się ma taki lepszy sprzęt to trzeba też bardziej dbać, porządne etui to podstawa no i druga rzecz żeby telefonu bez opieki nie zostawiać. Jak mi się raz synek dorwał do iPhona to mało brakowało a byłby wypadeczek niezły.

namok

Posty: 3

 
Niektórzy to mają pecha i faktycznie dość częste awarie. Mój brat tak ma na przykład, albo mu spadnie na chodnik albo herbata się wyleje na telefon...co chwila coś.

Black_Riot

Posty: 2