Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf na wesele gdynia

fotograf na wesele gdynia

Jak u was wyszło fotografowanie na weselu? Jesteście zadowolone z fotografa, kamerzysty? Dajcie znać, bo przeglądam oferty i trochę trudno się zdecydować. Nie mam zupełnie doświadczenia, kto się sprawdzi. Mile widziane kontakty z Gdyni.

Black_Riot

Posty: 2

 
Im więcej materiału do wyboru (obróbki), tym ogólnie lepiej. Teraz popularna praktyka to przeplatanie filmów ślubnych ze zdjęciami.

Kitas

Posty: 7

 
Według mnie warto filmować wszystko, czyli przygotowania, wyjazd do kościoła, imprezę, a nawet sesję plenerową. To jednak pamiątka na całe życie i nie rozumiem ludzi, którzy oszczędzają, bo nie chcą przygotowań :)

Black_Riot

Posty: 4

 
Pogadaj z fotografem, żeby ocenił oświetlenie w sali i kościele. Zazwyczaj tutaj są duże problemy z dopasowaniem jakości.

Black_Riot

Posty: 12

 
Z fotografem najczęściej się podpisuje umowę o dzieło, więc w sumie jakieś tam wielkie formalności odpadają.

oluniaa

Posty: 11

 
Zainteresuj się użyciem dronów, bo można naprawdę wyczarować super ujęcia. Poza tym goście w większości są dronem mocno zainteresowani. Zawsze coś nietypowego się sprawdza na weselach.

warter88

Posty: 13

 
Optymalna długość filmu z wesela to według mnie do godziny. Wiem, że niektórzy zamawiają nawet 3 godziny, ale strasznie się wszystko dłuży. Poza tym przy konkretnym materiale masz mniejsze kłopoty z pojemnością płyt DVD.

Bienkus

Posty: 7

 
Jak kamerzysta robi też filmy reklamowe i jakieś inne projekty to na pewno opcja godna zainteresowania.

grzes3345

Posty: 23

 
Prowadzę salon samochodowy i kiedyś film promocyjny robił mi Grzegorz Szarafiński z Gdyni (ten film do tej pory robi mi mnóstwo oglądalności). Przy planowaniu wesela sobie o nim przypomniałem i okazało się, że jego żona jest też fotografem ;) Taki komplet trafiłem. Ogólnie polecam, bo pan Grzegorz ma super oko, a i jego żonie nic nie da się ująć pod względem warsztatu. Tyle rzeczy, co mi podpowiedzieli to po prostu szok. Bardzo udana współpraca i w sumie znam pana Grzegorza od dawna. Zaufany człowiek, zdecydowanie pasjonat. Telefon zostawiam w razie czego 501 840 980.

daria34

Posty: 9

 
Moim zdaniem warto dokładnie analizować portfolio i sprawdzić, czy zdjęcia po weselu masz już obrobione, gotowe do ewentualnego odbicia. Ważna sprawa.

Marioleczka

Posty: 9