Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zajęcia pozalekcyjne, znacie ?

zajęcia pozalekcyjne, znacie ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś zajęcia pozalekcyjne dla mojego dziecka?

yetisize

Posty: 1

 
Moje dziecko do tej pory uczęszczało na zajęcia pozalekcyjne, które nie wiązały się z koniecznością płacenia jakichkolwiek pieniędzy. Niedawno dotarły do mnie informacje, że dziecko chce się zapisać na płatne zajęcia. Ja nie widzę przeszkód...

Fiflek

Posty: 5

 
Obliczyłem niedawno, iż maksymalnie 2-3 tysiące zł rocznie kosztowały mnie zajęcia dodatkowe dla dzieci. Przyznajcie szczerze, iż to stosunkowo niewielki wydatek, gdy wziąć pod uwagę korzyści, jakie jest w stanie zagwarantować. Przynajmniej ja jestem zaspokojony.

miki77

Posty: 6

 
Bezdyskusyjnie najlepsze zajęcia pozalekcyjne prowadzi wyłącznie ta szkoła programowania: www.zajeciapozalekcyjne.pl. Sprawdźcie jej ofertę, która moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Dobre ceny, ciekawe zajęcia, pełen profesjonalizm :)))

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Nie zamierzamy oszczędzać, jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieci. Chcę tylko, aby moje dzieci po prostu rozwijały swoje zainteresowania i umiejętności.

Zdzichu

Posty: 5

 
Widzę, że coraz więcej osób wybiera zajęcia pozalekcyjne dla swoich dzieci. Absolutnie się nie dziwię, ponieważ w szkole maluchy niekoniecznie są w stanie rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia, które odbywają się po szkole dobraliśmy po rozmowie z dziećmi.

Dyduszek22

Posty: 9