Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Gdzie kupic prostownik

Gdzie kupic prostownik

Prostownik dostosowany do ładowania przy wózku widłowym, jaki kupić? Gdzie rzeczywiście można akumulator sprawnie naładować? Najlepiej jakby była możliwość pracy wielostanowiskowej - nawet przy 10 akumulatorach.

namok

Posty: 1

 
Teraz te nowoczesne prostowniki to już w zasadzie żadnej większej wiedzy od użytkownika nie wymagają, wystarczy podpiąć i można o temacie zapomnieć. Kiedyś było więcej zabawy z tym.

Wygodniś22

Posty: 5

 
Nie za bardzo jestem w temacie zorientowany, sam ani samochodu nie mam ani żadnego innego sprzętu którego mógłbym przez prostownik ładować.

maxxyy

Posty: 3

 
Cenowo widzę że mniej więcej prostowniki stoją bardzo podobnie, tutaj jakoś dużo na konkretnych producentach się nie zaoszczędzi moim zdaniem, ale już pod względem jakości to różnice są kolosalne.

namok

Posty: 3

 
Tak się zastanawiam czy można ładować akumulatory bezpośrednio w samochodzie – ktoś coś? Jak to wygląda u was?

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Ekspertem tutaj nie będę niestety, jeszcze pewnie w kwestii akumulatorów to mógłbym coś doradzić ale już z prostownikami to jestem zupełnie zielony jak groszek :)

tigra32

Posty: 13

 
Co do prostowników wielostanowiskowych to tutaj bym podpowiadał firmę Semi -semi.com.pl, wydajne, szybkie ładowanie kilku akumulatorów niezależnie. Prostowniki mają w rozsądnych cenach, można się pod tym kątem dogadać.

orhidea

Posty: 14

 
Różne teraz robią te prostowniki, dedykowane do specyficznej pracy, szczerze powiem, że żeby coś dobrać naprawdę wydajnego, fajnego to trzeba trochę się naszukać.

wertus00

Posty: 23