Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na wymiar

Z przyjacielem założyłem mini strefę coworkingową w Chorzowie. Teraz chcemy uzupełnić meblami gabinetowymi salę konferencyjną, żeby pozyskać nowych klientów. Kto waszym zdaniem stosunkowo tanio zaprojektuje nam przestrzeń i wyprodukuje meble?

TomekK

Posty: 2

 
Pamiętaj, że projekt mebli na wymiar nie powinien odstawać od zastosowanego systemu aranżacji. Na twoim miejscu bardziej bym stawiał na mniejsze studia mebli kuchennych, a nie sieciówki, bo w nich średnia jakość szczerze mówiąc.

waldek3551

Posty: 17

 
W kuchni to przeznacz dodatkowe fundusze na grubszy blat. Bardzo komfortowa sprawa. Lepiej mniej kasy włożyć w szafki, ale z blatu jednak najczęściej będziesz korzystać.

miko_poz

Posty: 3

 
Jak chcesz naprawdę mocno zaoszczędzić to w meblach możesz zastosować płyty papierowo – pochodne, ale raczej słabo wypadają w długoterminowym użytkowaniu.

adameczek2323

Posty: 5

 
Jestem z Rudy Śląskiej. U rodziców był problem z dopasowaniem kuchni, bo po wyjęciu starych mebli okazało się, że jest sporo dziwnych luk do zagospodarowania. Kontaktowałem się z kilkoma lokalnymi producentami, aż w końcu zdecydowałem się na współpracę z Adolux. Przedstawili mi najlepsze warunki, no i pan przy oględzinach faktycznie wykazał się dużą wiedzą techniczną. Projekt, wycena, montaż, transport bezpłatnie. Płacisz ogólnie za same meble i uczciwie pochodzą do sprawy. Nie widziałem, żeby meli gdzieś negatywne komentarze, dlatego wziąłem udział w dyskusji. Wiem, jak ciężko znaleźć wykonawcę na meble kuchenne.

Franuś

Posty: 3

 
Fajne są połączenia aluminium, szkło, drewno. Zobacz, czy producent stosuje jakościowe akcesoria do mebli, bo w sumie od nich zależy długoterminowa użyteczność. Przyda się też jakaś rozruchowa gwarancja, żeby w razie czego wykonawca przyjechał i spojrzał, czy wszystko się zgadza.

tomalix

Posty: 6

 
Skup się też na organizacji wewnętrznej szuflad. Przez dobre rozmieszczenie akcesoriów domowych można naprawdę dużo zaoszczędzić przy projektowaniu mebli na wymiar.

allegrowicz65

Posty: 7