Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce, polecicie kogoś ?

masaż i ćwiczenia na mózgowe porażenie dziecięce, polecicie kogoś ?

Hejka. Ile mogą kosztować usługi, jakie świadczy doświadczony fizjoterapeuta w Gdańsku? Pytam, bowiem mam ograniczony budżet, a potrzebuję wrócić do pełnej sprawności :-)

ewu1u01

Posty: 3

 
Mi niezbędny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, albowiem właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na profesjonalistę.

Black_Riot

Posty: 4

 
Przygotujcie się na to, iż dobry fizjoterapeuta w Sopocie oczekuje zarówno sowitego wynagrodzenia za własne usługi. Niemniej jednak to dość logiczna sprawa...

TomekK

Posty: 9

 
Dobry masażysta w Gdańsku to ten, którego ofertę możecie znaleźć pod tym adresem: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Nigdy mnie nie zawiódł. Rekomendowałam jego usługi także wielu znajomym i rodzinie :-)

Agulinek

Posty: 6

 
Niedawno konieczny był mi rehabilitant w Sopocie lub w Gdańsku. Przyznam szczerze, iż rekomendacje na tym forum były niesamowicie pomocne.

kerad17

Posty: 12

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, że znalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to niezwykle trudne obowiązek.

Marioleczka

Posty: 10

 
Zdaję sobie sprawę, iż rehabilitacja w Sopocie to niezmiernie kosztowna usługa. Wychodzę z założenia, iż podejmując skuteczne poszukiwania uda mi się zapłacić nieco mniej, niż Wy mieliście okazję korzystając z usług najlepszych przedstawicieli tej branży. Pozdrawiam.

matek562

Posty: 4

 
Nie ma uniwersalnej metody na to, abyście trafili na dobrego fizjoterapeutę w Gdańsku. Czasami wystarczy odrobina szczęścia, gdy w innych wypadkach trzeba po prostu skorzystać z usług co najmniej kilku fizjoterapeutów, aby wyrobić sobie stosowną opinię.

wacek55

Posty: 7