Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Szkolenia menadżerskie

Szkolenia menadżerskie

Witajcie! Interesują mnie szkolenia dla pracowników dotyczące kreatywności i tutaj szukałbym głównie firmy działającej na metodzie FourSight. Kto w fajny sposób na polskim gruncie prowadzi szkolenia w tej amerykańskiej metodzie?

labuh

Posty: 2

 
Lubię jak szkolenie jest nastawione na praktykę, wtedy rzeczywiście jestem w stanie coś z niego wynieść – i nie mówię o materiałach szkoleniowych, ale o faktycznych umiejętnościach ;)

345_14

Posty: 19

 
Warto korzystać ze szkoleń dotyczących pracy zespołowej u nas po Foursight przeprowadzonym przez Delta Training znacząco poprawiły się wyniki sprzedażowe co ciekawe, ja bym ich polecał, mają dobre narzędzia pracy, można się na bieżąco z firmą kontaktować, na https://deltatraining.pl masz namiar.

Merylker45

Posty: 3

 
Mi bardzo odpowiadają wszelkiego rodzaju coachingi, lubię ten sposób pracy, można sporo z każdej godziny tutaj rzeczywiście wycisnąć.

labuh

Posty: 3

 
W dzisiejszych czasach to ludzie mają trochę hopla na punkcie szkoleń, ale też mnie to nie dziwi bo konkurencja jest duża, a kto się nie rozwija tego łatwo branżowi rywale potrafią przegonić, walka o klienta jest na całego ;)

Marioleczka

Posty: 6

 
Prawda jest taka że szkolenia potrafią mocno się od siebie różnić w zależności od firmy która za nie odpowiada, także tutaj trzeba być ostrożnym i dobrze sobie portfolio wykonawcy sprawdzić, zweryfikować.

Edukacjon

Posty: 4