Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Serwis ploterów drukujących w Poznaniu, jaka firma ?

Serwis ploterów drukujących w Poznaniu, jaka firma ?

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z serwisami ploterów? Chodzi mi o to czy ploter naprawdę zostanie poprawnie naprawiony i będzie prawidłowo działał?

Bryzyt1

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia polecam Ci serwis ploterów: http://ploter.org.pl. Moim zdaniem jest to jeden z najbardziej profesjonalnych serwisów działających na terenie Poznania w którym pracownicy mają przede wszystkim gigantyczną wiedzę na temat naprawy ploterów.

pawel253

Posty: 12

 
W swoim życiu niesłychanie sporo razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć abyś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki albowiem masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

adam_rudas

Posty: 21

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, które nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo ponieważ może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji osób pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

dzaman

Posty: 16

 
Zdecydowanie polecam Ci udanie się do serwisu ploterów HP aby nawet zapoznać się z proponowanymi cenami napraw poszczególnych usterek.

szogun

Posty: 15

 
Z tego względu, iż ploter nie należy do najtańszych urządzeń nabycie nowego w wypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

norBoro

Posty: 21