Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

obsługa wesele

obsługa wesele

Szukam zespołu muzycznego do grania na przyjęciu weselnym. Możecie kogoś zaufanego polecić? Zależy mi na zróżnicowanym repertuarze, żeby młodzi znaleźli coś dla siebie, ale żeby też starsi goście mogli sobie potańczyć. Jeśli kojarzycie dobre ekipy to będę wdzięczny za info!

pawel253

Posty: 1

 
Dużo od zespołu zależy na weselu. Jedzenie musi być dobre, obsługa sympatyczna a wódka zimna, ale jeśli kapela gra słabo, albo gra mało a częściej siedzi przy stole to trudno wtedy mówić o tym, że wesele się udało.

namok

Posty: 9

 
U nas to już była pierwsza kłótnia małżeńska o to kto nam zagra na weselu :) ja chciałam zespół grający na żywo, a narzeczony didżeja. Pertraktacje trwają, nikt nie chce ustąpić jak na razie, ale myślę, że w końcu się dogadamy...głupio by było odwołać wesele z takiego powodu ;)

Jasio234

Posty: 5

 
Sama mam z narzeczonym podobny dylemat. Kompletujemy usługodawców na wesele i o ile fotografa i kamerzystę już mamy, lokal mamy, tak z zespołem jest problem. Sporo firm ma terminy zajęte, naprawdę można się zdziwić, bo nawet w październiku wcale nie jest tak łatwo trafić z wolnym miejscem.

andrew66

Posty: 16

 
Mi się wesele nie szykuje, ale moja kuzynka mnie zaprasza do siebie na sierpień. Z tego co mówiła to mają mieć didżeja i w sumie ciekawe jak to wyjdzie. Akurat na weselu z didżejem to się jeszcze nigdy nie bawiłam. Na 100 dniówce mieliśmy gościa za konsoletą za to i było całkiem okej.

johncena67

Posty: 14

 
Najgorzej to jak muzyka jest mało zróżnicowana na weselu. Ostatnio u kolegi jak byłem to grali głównie takie stare hity w stylu – parostatkiem w piękny rejs, gdzie się podziały tamte prywatki i tak dalej. Brakowało trochę nowszego dance, disco czy czegoś w tym stylu i młodzi się przez to średnio bawili.

Bryzyt1

Posty: 19

 
Mi się podoba jak jest w zespole weselnym jakiś jeden gość z harmoszką, który chodzi pośród stołów, zapodaje jakieś przyśpiewki, całe stoły się bujają, jest klimat. Najgorzej jak zespół jest mało aktywny, robi swoje i nie daje nic więcej od siebie, nie czuje klimatu. Wtedy to faktycznie też się ludziom udziela i jest drętwo.

daro77

Posty: 10

 
My chyba zrobimy takie kameralne przyjęcie bez zespołu może dla 20-30 osób. Muzykę się puści jakąś z odtwarzacza najwyżej. Koszty nas mocno ograniczają, nie możemy liczyć na rodziców, kredyt mamy zaciągnięty już na mieszkanie...także będzie skromnie.

Pamooko

Posty: 15

 
Może popytaj u DJ Robo ( weselegram.pl). On mi grał na weselu i fajnie to wyszło. Nie wiem jak tam sprawa wygląda z terminami ale myślę, że nie będzie tak oblegany jak te wszystkie kapele muzyczne które chyba wciąż są bardziej popularne niż didżeje. Cenowo wyszło bardzo przystępnie, a ludzie bawili się do białego rana. Sam bardo dobrze wspominam muzykę i całą obsługę mimo że uczciwie powiem że mało pamiętam z własnego wesela bo w takim byłem stresie.

amrmas22

Posty: 8

 
Nawet nie wiem ile teraz trzeba zapłacić za muzykę na weselu. Z tego co ja pamiętam, to myśmy za zespół 4 osobowy wydali coś koło 3 tysięcy także sporo. To był jeden z większych wydatków jaki ponieśliśmy, fotograf i kamera już tak dużo nie kosztowały.

Lupusx

Posty: 17