Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Korzystacie z porównywarek OC/AC? Jakie są warte uwagi a jakie lepiej sobie darować? Cała kupa jest takich stron w internecie a chciałbym wypełnić formularz tylko raz i porządnie a nie po kilka razy się bawić w te wpisywanie danych..

Black_Riot

Posty: 1

 
Oj tam oj tam jest dużo więcej większych wydatków niż ubezpieczenie samochodu..jak ktoś jeździ Multiplą to wie o czym mówię:P

Krzychoo

Posty: 2

 
Podoba mi się jak działa serwis ubezpieczamy-auto.pl, zdecydowanie najszybsza porównywarka z jakiej do tej pory korzystałem. Bardzo to czasooszczędne rozwiązanie, bo nie trzeba kilku czy kilkunastu wniosków wypełniać, wystarczy raz podać info o sobie i aucie, żęby mieć feedback od kilkudziesięciu marek ubezpieczeniowych.

Black_Riot

Posty: 2

 
Na początku to trzeba się uzbroić w cierpliwość jak się jest młodym kierowcą i kupuje pierwsze OC, z czasem składki będą spadać o ile się będzie jeździło z głową ;P

Sewerynus

Posty: 9

 
Lekko nie ma jeśli chodzi o OC a ponoć ma być jeszcze drożej za jakiś czas. Także trzeba naprawdę śledzić rynek i polisy u konkretnych ubezpieczycieli żeby się w bezsensowne koszty nie wpakować.

Black_Riot

Posty: 3

 
Porównarki są wygodne ale też nie każdy ma do nich zaufanie i ja to rozumiem, ale moim zdaniem warto. Jednak w większości przypadków one rzeczywiście dość drobiazgowo weryfikują polisy i dokładnie wyliczają koszty.

tigra32

Posty: 4