Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

kosmetyczka kraków, poszukuję!

kosmetyczka kraków, poszukuję!

Jaki salon kosmetyczny w Krakowie polecacie? Gdzie chodzicie? Zależy mi na tym, żeby oferowali mezoterapię bezigłową.

Jacuś

Posty: 2

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

33-odwaga

Posty: 9

 
Powiem tak, iż na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

Lupusx

Posty: 9

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w porządnej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za wiele. Widziałam później, iż ceny są zdecydowanie niższe.

E-GOista

Posty: 2

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, iż to niesłychanie dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

ciopix

Posty: 8

 
Ja uważam, że każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Szczególnie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

labuh

Posty: 2

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również poszukuję i jakoś nie mogę trafić, bo wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może bardziej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

marta369

Posty: 13

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

znamsienatym

Posty: 5