Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

fotograf w Zielonej Górze ??

fotograf w Zielonej Górze ??

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować mi jakiegoś fotografa ślubnego w Zielonej Górze?

dof77

Posty: 1

 
Od dłuższego czasu przedmiot mojego zainteresowania stanowi najlepszy fotograf ślubny w Zielonej Górze. Obecnie sprawdzam opinie, które są dostępne w Internecie.

Kitas

Posty: 2

 
Jestem zachwycony z tego, które zdjęcia ślubne w Zielonej Górze zrealizował dla nas pewien fotograf. Nie chciałbym zostać oskarżony o kryptoreklamę, a w związku z tym, jeżeli chcecie dostać numer telefonu do niego odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości.

daro77

Posty: 10

 
Wychodzę z założenia, że to bezdyskusyjnie najlepszy fotograf w Zielonej Górze: http://kr-foto.pl. Dwukrotnie korzystałem z jego usług i nie zawiodłem się. Podobną opinię na jego temat mają także moi znajomi. Myślę, że nie zawiedziecie się na jakości jego usług :-)

Yuri20

Posty: 5

 
Nigdy nie korzystałem z usług fotografa w Zielonej Górze. Teraz okazało się, że będę zmuszony, albowiem chcę udokumentować ważną chwilę w moim życiu. Mam nadzieję, że współpraca będzie prosta. Wkrótce podejmę decyzję, z kogo usług skorzystam.

wieciek

Posty: 6

 
Do tej pory nie był mi potrzebny kamerzysta w Zielonej Górze. Teraz chcemy mieć pamiątkę ze zbliżającego się ślubu i wesela. Nerwowo szukam najlepszego kamerzysty...

Marioleczka

Posty: 6