Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

wydajne dedykowane serwery VPS

wydajne dedykowane serwery VPS

Siema, czy moglibyście polecić sprawdzoną firmę hostingową, z cenami nie z kosmosu i z serwerami nie padającymi jak Niemcy pod Stalingradem? Z góry dzięki za info!

debra76

Posty: 13

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

dzaman

Posty: 12

 
Kto pyta nie błądzi Polecam Ci wypróbowanie serwerów VPS. Najlepszą ofertę znajdziesz tutaj: www.microhost.pl Bardzo duża oferta tanich domen, stabilne serwery, dodatkowo oferta serwerów w chmurze. Cenowo też korzystnie. Na pewno nie stracisz

Oct714

Posty: 25

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

vokalek

Posty: 28

 
Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Do wyboru do koloru. Serwery muszą być stabilne, to aksjomat. Skoro gwarantują stały dostęp do serwerów i mają takie centrum danych, to nie mają nic do ukrycia

micko

Posty: 18

 
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Rzeczywiście warto skorzystać z serwerów w chmurze. Dają dużo więcej możliwości. Stabilne serwery przede wszystkim.

labuh

Posty: 13

 
Pokaż mi swój serwer a powiem Ci kim jesteś Powyższa oferta rzeczywiście daje Ci stabilizację, bo masz cały czas dostęp do serwerów. Często firmy hostingowe nie dopuszczają klienta do serwerów żeby ukryć ich wady. Tutaj masz pełną transparentność, więc to mówi samo za siebie.

nemiasty

Posty: 27

 
Nikt Cię do wyboru firmy hostingowej nie zmusza, ale ilość wejść na Twoją stronę na pewno zmusza Cię do wejścia na stabilne serwery. Oprócz ceny dużym plusem powyższej oferty jest jej bogactwo. Naprawdę masz z czego wybierać.

Marioleczka

Posty: 22

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

esdoen1

Posty: 12

 
Skoro chcesz stawiać stronę z dużą bazą danych wrażliwych, to powinieneś postawić przede wszystkim na ochronę danych. Tutaj rzeczywiście masz gwarantowane bezpieczeństwo danych, a cena jest co najmniej korzystna.

Acclaim

Posty: 26