Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Powiększanie penisa, co poradzicie ?

Powiększanie penisa, co poradzicie ?

Hejka. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi kwestia jak powiększyć penisa. No właśnie – jak to wykonać skutecznie, a zarazem tanio? Pewnie macie jakieś porady.

ZeljkoF

Posty: 5

 
Od dłuższego czasu nie martwię się już o długość penisa, ponieważ skorzystałem z porad, na które natrafiłem tutaj: http://powiekszaczpenisa.pl. Zamówiłem adekwatny do moich potrzeb preparat, który nie był przesadnie drogi i zacząłem go stosować. Nie mogę powiedzieć złego słowa, działa perfekcyjnie.

Lupusx

Posty: 12

 
Mam wrażenie, że powiększanie penisa to dość wstydliwa kwestia. Nie przyznałem się do tego zupełnie nikomu, nawet mojej narzeczonej. Po kryjomu stosuję preparat i cieszę się po prostu życiem seksualnym :)

seniorek6

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że temat rozmiarów penisa jest aktualny przede wszystkim u strasznie przewrażliwionych facetów. Normalni nie mają z tym problemów i się akceptują.

TomekK

Posty: 12

 
Miałem ostatnio dość nieprzyjemną sytuację, gdy nowo poznana dziewczyna zasugerowała, że długość penisa, którego jestem posiadaczem jest dla niej… zbyt mała. Wiecie co zamiast powiększać penisa zdecydowałem się dać sobie z nią spokój.

Piotr_21

Posty: 12

 
Sam zdecydowałem się na powiększanie penisa i nie żałuję. Nic nie bolało, albowiem zastosowałem rzecz jasna środek dostępny w tabletkach. Ja jestem z siebie bardziej usatysfakcjonowany, a mnóstwo więcej przyjemności odczuwa zarówno moja żona. Wszystko za sprawą dłuższego i grubszego penisa. Nie myślałem, iż to tyle zmieni w moim życiu.

lary0071

Posty: 5

 
Mam wrażenie, że informacji na temat tego, jak powiększyć penisa jest w Internecie stosunkowo niewiele. Bardzo wiele serwisów skupia się na reklamowaniu promowanych przez siebie produktów. To dość kiepska praktyka.

Kitas

Posty: 4

 
Sam zdecydowałem się na powiększanie penisa i nie żałuję. Nic nie bolało, bo zastosowałem rzecz jasna środek dostępny w tabletkach. Ja jestem z siebie bardziej zadowolony, a dużo więcej przyjemności odczuwa także moja żona. Wszystko za sprawą dłuższego i grubszego penisa. Nie myślałem, że to tyle zmieni w moim życiu.

sliwa404

Posty: 18