Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

siatki na balkony, ile kosztują ?

siatki na balkony, ile kosztują ?

Mam w planach wykonanie paru zabezpieczeń. Potrzebuję dobrej oferty siatek dla domu. Jeśli korzystaliście z jakiejś oferty, to napiszcie. Zależy mi na czasie.

alonzzzo

Posty: 3

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest prosty i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są potrzebne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny bardzo :)

Yuri20

Posty: 3

 
Odpowiednio, co mogę powiedzieć to też, tyle, iż te siatki dla domu są wyśmienitej jakości i trudno odnaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, jakie musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Idealna sprawa, polecam każdemu.

robertanisz

Posty: 3

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

johncena67

Posty: 20

 
Jak konieczne są wam siatki na łóżeczko to polecam tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatki-na-lozeczko. Kupowaliśmy tam z mężem i nie mamy żadnych zastrzeżeń do jakości i w ogóle do obsługi sklepu, która niesłychanie pomogła dobrać odpowiedni rodzaj. Tu chyba było nawet najtaniej, gdzie szukaliśmy. Dostawa szybka.

bodeksus

Posty: 3

 
Zdecydowałem się na siatki na łóżeczko. Mam pytanie, czy ich montaż jest łatwy i czy da się poradzić z nim bez doświadczenia? Być może będę chciał jeszcze wykonać ogrodzenie w ogrodzie z siatki. To może być ta sama siatka, czy tu są konieczne jakieś konkretne parametry? Możecie coś powiedzieć na ten temat. Byłbym wdzięczny niezwykle :)

Bączeak

Posty: 8

 
Masz instrukcję, ale też możesz dopytać w sklepie. Ja sama montowałam i nie miałam problemów. Pamiętaj, żeby wybierać siatki zabezpieczające dla dzieci z drobnym oczkiem. Dzieci lubią wkładać główkę w co popadnie :D, a później problem.

Yuri20

Posty: 2

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

Lupusx

Posty: 17

 
Będę musiał skorzystać z takiej siatki dla domu. Właściwie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

Fanatyk

Posty: 3

 
Dokładnie też tak uważam :) My wykonaliśmy z siatek ochronnych dla domu wyśmienite ogrodzenie, które nie tylko jest skuteczne i trwałe, ale też ładnie wygląda. Już kilka osób pytało, co to dokładnie :) Pozdrawiam.

miga

Posty: 21