Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Sklep ze sterydami

Sklep ze sterydami

Hej, jestem trenerem personalnym kulturystów i obecnie moi klienci coraz częściej interesują się zakupem sterydów anabolicznych. Zastanawiam się nad zaopatrywaniem klientów w sterydy, ale nie mam pojęcia, gdzie można je kupić w rozsądnych, najlepiej hurtowych stawkach. Interesuje mnie zdecydowanie długoterminowa współpraca.

matek562

Posty: 7

 
Mi sterydy anaboliczne wyraźnie pomogły w leczeniu stawów. Używałem Metanabolu przez jakiś czas, no i przyznam, że pomógł mocno w regeneracji. Grunt, żeby skonsultować się z lekarzem lub innym doświadczonym specjalistą.

codePerformance

Posty: 16

 
Od siebie doradzałbym sterydy ludziom dojrzałym. W wieku dojrzewania to raczej niezbyt wskazana perspektywa.

Posty: 6

 
Najpierw to zamów sobie próbkę i zobacz, w jaki sposób wpływają na ciebie sterydy, czy nie masz skoków ciśnienia i bólu głowy. W taki sposób przekonasz się do użytkowania. No i obowiązkowo dość często badania krwi trzeba robić i badania ogólne, żeby wiedzieć, kiedy odstawić.

wiking789

Posty: 8

 
Ja leczyłem impotencję (na poziomie psychologicznym głównie) tabletkami Cialis ze sklepu kupiesterydy.com/a>. To jedyne rozwiązanie, które faktycznie na mnie zadziałało. Wystarczyło pół tabletki, abym wrócił do formy i normalnie funkcjonował seksualnie. Używam od ponad roku. Jedyny skutek uboczny to lekko podniesione ciśnienie, dlatego nie zalecam pić kawy, itp. Dużo mają preparatów dla mężczyzn, szczególnie trenujących. Płatności anonimowe, błyskawiczna wysyłka, uczciwy sprzedawca, dużo preparatów, które wspomagają leczenie nietypowych schorzeń, a w standardowych aptekach nie znajdziesz. Dla mnie sklep to niezła alternatywa, nie tylko dla osób trenujących. Trzeba samodzielnie zdobyć wiedzę przed zakupem.

wisła1905

Posty: 9

 
Jeżeli pojawiają się skutki uboczne to od razu odstawiasz preparat, regenerujesz się, robisz badania i ewentualnie wracasz. Przy pierwszym cyklu nigdy nie należy łączyć środków, bo musisz trochę przyzwyczaić organizm.

ernest00

Posty: 13

 
Hormon wzrostu jest niezły. W każdym razie sterydy warto stosować pod warunkiem średnio – zaawansowanego i zaawansowanego stażu na siłowni.

atek562

Posty: 5

 
Na cyklu sterydowym bardzo szybko ciało się regeneruje, więc w pewnym wieku to po prostu przydatna sprawa. Ja bez cyklów bym nie dał rady trenować, pracować i prowadzić życie rodzinne :P Za dużo tego, a organizm ma swoje limity. Sterydy w racjonalnej formie pozwalają je przezwyciężyć.

andrew66

Posty: 16